دارالترجمه پونک

دارالترجمه پونک

آیا نام دارالترجمه پونک را شنیده اید؟ دارالترجمه‌ ها چه وظایفی بر عهده دارند؟ چگونه می‌ توان یک دارالترجمه معتبر و با سابقه را انتخاب کرد؟ دارالترجمه‌ ها مکان‌ هایی هستند که در آن جا ترجمه متون مختلف از جمله مدارک شغلی، مدارک تحصیلی، مدارک مهاجرتی، کتب مختلف، متون ترجمه غیر رسمی و… انجام می‌ شود. این کار توسط تیم ترجمه کاملاً متخصص و حرفه‌ ای انجام می‌ شود و دارالترجمه‌ ها تعهد کافی در این زمینه را دارند. یکی از این دارالترجمه‌ ها نیز دارالترجمه پونک است. در این مقاله دارالترجمه پونک را معرفی می‌ کنیم.

 

آشنایی با دارالترجمه پونک

اگر نام دارالترجمه پونک را شنیده‌ اید، بهتر است بدانید که این دارالترجمه یکی از بهترین و معتبرترین دارالترجمه‌ ها در سطح کشور است که ترجمه کردن بسیاری از مدارک تحصیلی، مدارک شغلی، مدارک مهاجرتی، کلیه متون تخصصی و متون غیر رسمی را به نحو احسن برای مشتریان خود انجام می‌ دهد. انتخاب کردن یک دارالترجمه خوب و معتبر که بتواند خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهد، اهمیت بسیار زیادی در حوزه ترجمه کردن دارد. از طرفی می‌ دانیم که ترجمه کردن در حال حاضر یکی از کارهای دشوار است و ما همواره جهت برقراری ارتباط و تعاملات اجتماعی با دیگر کشورها نیازمند ترجمه کردن هستیم. ترجمه به دو شیوه کتبی یا شفاهی انجام می‌ شود. هر کدام از این شیوه‌ های ترجمه برای کارهای مختلفی مناسب هستند که در دارالترجمه‌ ها ترجمه کتبی انجام می‌ شود.

دارالترجمه پونک

خدمات ارائه شده توسط دارالترجمه پونک

هر دارالترجمه‌ ای ممکن است خدمات خاص و ویژه‌ ای برای مشتریان خود در نظر گرفته باشد، اما خدماتی که دارالترجمه پونک به مشتریان خود ارائه می‌ دهد، عبارتند از:

 

  1. ترجمه کردن مدارک مهاجرتی

ترجمه استارت آپ ها و سرمایه‌ گذاری یکی از ترجمه‌ های بسیار حساس و مهم است، چون در آن اصطلاحات تخصصی بسیار زیادی وجود دارد که مترجم باید بتواند به درستی آن ها را انجام داده و موفقیت در پرونده را افزایش دهد.

  1. ترجمه کردن مدارک تحصیلی

دارالترجمه پونک مدارک تحصیلی مراجعه کنندگان را به شکلی انجام می‌ دهد که برای معادل سازی در هر دانشگاهی حداکثر مطابقت را داشته باشد.

  1. ترجمه کردن مدارک شغلی

یکی دیگر از موارد ترجمه در دارالترجمه پونک ترجمه مدارک شغلی می‌ باشد که شرح و عنوان آن باید با فهرست رشته‌ های اعلام شده توسط مراجعه کننده مطابقت کامل داشته باشد.

  1. ترجمه کردن متون غیر رسمی

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر کردیم و معمولاً دارالترجمه‌ ها در این حوزه فعالیت دارند، گاهی اوقات نیز ترجمه متون غیر رسمی را انجام می‌ دهند. به این ترتیب می‌ توانید هر گونه متن، مقاله، کتاب و غیره را جهت ترجمه به دارالترجمه‌پونک بسپارید.

دارالترجمه پونک

وجه تمایز دارالترجمه پونک با دیگر دارالترجمه‌ ها

دارالترجمه‌ ها دارای خدمات متفاوتی هستند و هر کدام شیوه‌ های خاصی را جهت ترجمه کردن و ارتباط با مشتریان در نظر می‌ گیرند. خدماتی که توسط دارالترجمه پونک ارائه می‌ شود، عبارتند از:

 

  1. بررسی کردن مدارک پیش از ارسال

اگر قصد دارید اسناد و مدارک رسمی خودتان را ترجمه کنید، در این حالت می‌ توانید این مدارک را برای کارشناسان دارالترجمه پونک ارسال کنید. این افراد راهنمایی‌ های لازم را برای شما انجام خواهند داد. در این حالت می‌ توانید به شیوه‌ ای دقیق و ایده‌ آل ترجمه کردن اسناد خودتان را انجام دهید.

  1. بررسی کردن ترجمه پیش از پرینت

پس از آن که ترجمه توسط مترجمین انجام شود و پیش از آن که از آن پرینت بگیرند، فایل ترجمه شده را برای متقاضی ارسال می‌ کنند، به این ترتیب متقاضی فایل را تایید می‌ کند و اگر مشکلاتی در داخل آن وجود داشته باشد را مطرح کرده و در نهایت نیز پرینت نهایی بدون هیچ گونه خطایی برای این افراد ارسال می‌ شود.

  1. آگاهی مشتری از مراحل ترجمه

از کلیه مراحلی که ترجمه انجام می‌ شود، مترجمین مرحله به مرحله مراحل متون ترجمه شده را از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع متقاضیان خود می‌ رساند. با این کار مراجعه کننده خیالش از بابت سرعت انجام کار و دقت انجام در دارالترجمه پونک کاملاً آسوده خواهد بود.

 

نتیجه‌ گیری

در این مقاله به معرفی دارالترجمه پونک پرداختیم. دارالترجمه‌ ها مکان‌ هایی هستند که در آن ها مترجمین به صورت تیم متخصص و حرفه‌ ای ترجمه کردن متون مختلف را انجام می‌ دهند. در سایت https://mehrenoo.com/ بیش تر با دارالترجمه پونک، مراحل ترجمه کردن، خدمات ارائه شده توسط این دارالترجمه‌ ها و غیره آشنا شوید.

جهت درخواست ترجمه می توانید از طرف فرم زیر اقدام نمایید

"(الزامی)" indicates required fields

Max. file size: 256 MB.