ترجمه فوری

ترجمه فوری

ترجمه سریع و فوری توسط افراد زیادی انجام می‌شود؛ اما آیا همه این افراد ترجمه‌ها را با کیفیت و در مدت زمان تعیین شده تحویل می‌دهند؟ این مطلب در مورد سفارش انواع ترجمه سریع در انتشارات مهر نو صحبت می‌کند.

ترجمه فوری چیست؟

ترجمه سریع برای مواقعی است که افراد به طور اورژانسی نیاز دارند ترجمه متنی را در اختیار داشته باشند. ممکن است از این ترجمه برای پروژه دانشگاهی، درخواست ویزا یا ارائه در یک کنفرانس استفاده کنند. در این صورت باید در متن سفارش خود حتماً عبارت ترجمه فوری را ذکر کنند.

ترجمه سریع با حداکثر سرعت انجام می‌شود؛ اما این به معنی کاهش کیفیت آن نیست. در این خصوص 2500 کلمه توسط مترجم با دو برابر سرعت به زبان مقصد برگردانده می‌شوند. منظور از سرعت دو برابر این است که مدت زمان لازم برای ترجمه نصف می‌شود.

به طور مثال ترجمه‌ای که دو هفته زمان می‌برد را در عرض 7 روز با همان کیفیت به دست شما می‌رسانند. در خصوص قیمت‌ها باید بگوییم به دلیل اهمیت زمان و کیفیت برای مشتری سعی می‌کنیم بهترین کار خود را تحویل دهیم و به همین دلیل قیمت ترجمه سریع از سایر ترجمه‌ها بالاتر حساب می‌شود.

ترجمه سریع و فوری کتاب و مقاله

مقالات و کتاب‌های زیادی هستند که ترجمه آن‌ها مورد نیاز افراد مختلفی است. برای هر کتاب و مقاله با توجه به تعداد کلمات آن‌ها زمانی تعیین می‌شود. شما می‌توانید برای ترجمه سریع کتاب و مقاله خود در سایت انتشارات مهر نو سفارش خود را ثبت کنید و از بابت زمان و کیفیت کار هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

این مؤسسه مترجمان ماهر زیادی دارند که در نهایت دقت و امانت داری به ترجمه کتاب و مقاله شما در مدت تعیین شده مشغول می‌شوند.

انواع دیگر ترجمه: ترجمه کتاب

ترجمه سریع و فوری انگلیسی

انگلیسی یک زبان بین‌المللی است. همین امر سبب شده است تا تعداد مترجمان انگلیسی زبان و همچنین تعداد سفارش ترجمه انگلیسی بسیار بالا باشد. ترجمه سریع و فوری از سایر زبان‌ها به انگلیسی در انتشارات مهر نو به طور تضمینی و با قیمت‌های مناسب انجام می‌شود.

در این مورد شما می‌توانید ترجمه سریع و فوری فیلم، کلیپ، تر جمه اسناد و مدارک، ترجمه مقاله و کتاب، متون تخصصی و عمومی را به ما بسپارید.

ترجمه فوری چندین مترجم

گاهی اوقات در تیم انتشارات مهر نو ترجمه‌های سریع را به چندین مترجم می سپاریم تا علاوه بر افزایش دقت به کوتاه‌تر شدن زمان نیز کمک کنیم. برای این کار ترجمه مورد نظر را به چند بخش تقسیم کرده و هر کدام از آن‌ها را به فردی می‌دهیم. در این مورد مترجمان به صورت گروهی با یکدیگر کار کرده و سعی می‌کنند در ویرایش و افزایش کیفیت کار یکدیگر موثر باشند.

ترجمه سریع و فوری سایر زبان‌ها

در مورد سایر زبان‌ها اگر ترجمه‌ای دارید، بهتر است خیلی زود دست به کار شوید؛ زیرا مترجمان سایر زبان‌ها مانند مترجمان انگلیسی کثیر نیستند. در انتشارات مهر نو ترجمه سایر زبان‌ها نیز با کیفیت بالا انجام می‌شود. به خصوص اگر می‌خواهید اسناد و مدارک خود را برای درخواست ویزا به سفارت تحویل دهید، بهتر است از خیلی وقت پیش ترجمه مدارک خود را آماده کرده باشید.

سفارش ترجمه ی فوری

سفارش ترجمه سریع و فوری در انتشارات مهر نو

تیم ماهر و با انگیزه مهرنو سفارش انواع ترجمه سریع و فوری به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها را می‌پذیرد و با دقت و کیفیت آن‌ها را در مدت زمان تعیین شده به شما تحویل می‌دهد. برای سفارش ترجمه سریع کافی است وارد سایت شده و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان به آن رسیدگی خواهند کرد.

سخن پایانی

ترجمه فوری یکی از گزینه‌هایی است که توسط انتشارات مهر نو برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود طراحی شده است. این خدمات توسط مترجمان ماهر و با سابقه ما در زمان کوتاه‌تر با کیفیت بالاتر انجام می‌شوند. خدمات ترجمه سریع برای همه زبان‌ها و انواع مدارک مانند کتاب، مقاله، فیلم، پادکست و اسناد در دسترس است. بدیهی است که قیمت ترجمه سریع نسبت به ترجمه‌های دیگر بالاتر است. 

سؤالات متداول

1. ترجمه فوری چقدر زمان می‌برد؟

در صورت سفارش ترجمه سریع به انتشارات مهر نو کارشناسان ما آن را با سرعت دو برابر برای شما آماده می‌کنند.

2. قیمت ترجمه فوری چقدر است؟

قیمت‌های هر مؤسسه در این مورد متفاوت است؛ اما تعرفه‌ها برای ترجمه سریع بیشتر بوده و دو برابر در نظر گرفته می‌شوند.

3. کیفیت ترجمه فوری چطور است؟

در ترجمه سریع به هیچ وجه افت کیفیت نخواهید داشت و فقط در زمان کوتاه‌تر با قیمت بالاتر برای شما انجام می‌شود.

جهت درخواست ترجمه می توانید از طرف فرم زیر اقدام نمایید

"(الزامی)" indicates required fields

Max. file size: 256 MB.