خدمات ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی

دانشجویان قشر وسیعی از جامعه هستند که به دلیل حضور در محیط آکادمیک و کسب علم همواره نیازمند خدمات ترجمه دانشجویی بوده‌اند. ما در راستای توجه به نیازهای این عزیزان بخشی از خدمات خود را به آن‌ها و ترجمه تخصصی مطالب و مقالات مورد نیاز آن ها اختصاص داده‌ایم. اگر شما هم دانشجو هستید و به این خدمات نیاز دارید، این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

ترجمه دانشجویی

بسیار پیش می‌آید که دانشجویان رشته‌های مختلف به دنبال ترجمه متون علمی مختلف باشند. ممکن است آن‌ها بخواهند متن اصلی را به استاد تحویل دهند یا از آن برای درست کردن پاور پوینت استفاده کنند. دانشجویان ارشد در این زمینه بیشتر از سایر مقطع‌ها به ترجمه فارسی متون و مقالات نیاز دارند.

این افراد به دلیل اشتغال به تحصیل ممکن است توانایی مالی بالایی نداشته باشند و پرداخت هزینه‌های بالای ترجمه برای آن‌ها مقدور نباشد. به همین دلیل ما در تیم انتشارات مهر نو امکانی فراهم کردیم تا آن‌ها بتوانند باقیمت‌های کمتر سفارش‌ ترجمه مقاله و متون خود را ثبت کنند.

ترجمه‌هایی که برای دانشجویان انجام می‌شود از کیفیت بالا برخوردار بوده و استانداردهای لازم در آن رعایت می‌شوند. دانشجویان برای سفارش ترجمه‌های مختلف می‌توانند با ما در ارتباط باشند. مترجمان ما خدمات ترجمه دانشگاهی را به بخش‌ها و کارمندان دانشگاه و همچنین به اشخاص حقیقی و حقوقی شخص ثالث ارائه می‌دهند. این افراد در زمینه زبان شناسی و ترجمه حرفه‌ای مهارت بالایی دارند.

اینجا بخوانید: ویژگی های یک مترجم متخصص

لیست خدمات ترجمه دانشجویی

ما در انتشارات مهر نو خدمات  ترجمه کارت دانشجویی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و سایر زبان‌ها را  در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ارائه می‌دهیم. دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی باید بسته‌ای از مدارک ارائه دهند که شامل ترجمه محضری کارت دانشجویی به انگلیسی یا زبان دیگر است. در این بخش به خدمات ترجمه دانشجویی اشاره می‌کنیم تا خوانندگان از لیست مواردی که می‌توانند به ما سفارش دهند اطلاع پیدا کنند.

 • ترجمه کتبی مقالات علمی، ارائه‌ها، گزارش‌ها، حاشیه نویسی‌ها، اسناد، برنامه‌های درسی، مطالب اقتصادی و روزنامه نگاری، سایر مطالب
 • ترجمه مذاکرات، سمینارها، گزارش‌ها، سخنرانی‌ها
 • ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری
 • ترجمه شناسنامه دانشجویی محضری
 • ویژگی‌های ترجمه محضری کارت دانشجویی
 • ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی به زبان‌هایی به‌جز زبان انگلیسی
 • ترجمه رسمی اسناد و مدارک برای مقاصد گوناگون اعم از مهاجرت تحصیلی
 • ترجمه انگیزه نامه و رزومه

هزینه ترجمه دانشجویی

هزینه نهایی ترجمه کارت دانشجویی متأثر از فوریت سفارش و زبان ترجمه است. هزینه ترجمه فوری کمی بالاتر از ترجمه عادی است. همان طور که گفتیم ما باقیمت‌های بسیار مناسب و حتی کمتر انواع ترجمه دانشجویی را انجام می‌دهیم. در جدول زیر می‌توانید قیمت‌ها را مشاهده کنید.

خدمات ترجمهقیمت به تومان
ترجمه انگلیسی به فارسیهر کلمه 99 تومان
ترجمه فارسی به انگلیسیهر کلمه 180 تومان
ترجمه سایر زبان‌ها به فارسیهر کلمه 250 تومان
ترجمه فارسی به سایر زبان‌هاهر کلمه 300 تومان

ترجمه ارزان دانشجویی

تخفیف‌هایی که برای ترجمه متون مختلف دانشجویی در نظر گرفته شده است از حد معمول پایین‌تر است؛ اما همواره سعی داشته‌ایم کیفیت بالای کارها را تضمین کنیم. در برخی از موارد دانشجویان با ارائه کدهای تخفیف می‌توانند شامل تخفیف هم بشوند. بیشتر اوقات این کدهای تخفیف از طرف دانشگاه به دانشجویان ارائه می‌شود.

چرا برای ترجمه دانشجویی انتشارات مهر نو را انتخاب کنیم؟

همکاران زیادی در زمینه انواع ترجمه عمومی و تخصصی دانشجویی مشغول هستند. برای خوانندگان ممکن است این سؤال ایجاد شود که چرا باید انتشارات مهر نو را انتخاب کنند؟ ما خدماتی ارائه می‌دهیم که سبب تمایز با سایر همکاران می‌شود و به‌نوعی مزیت رقابتی ما به شمار می‌رود. این خدمات ویژه عبارت‌اند از:

 • ثبت فوری سفارش
 • ارائه ترجمه‌های حرفه‌ای
 • قیمت‌های دانشجویی و ارزان
 • تحویل سریع ترجمه دانشجویی
 • تحویل به‌صورت حضوری یا از طریق ایمیل و سایر راه‌های ارتباطی
 • تضمین کیفیت ترجمه‌ها

سخن پایانی

ترجمه دانشگاهی یکی از خدمات انتشارات مهر نو است که در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان به سرویس‌های فعال ما تبدیل شده است. این مطلب در مورد این نوع از ترجمه، خدمات و هزینه‌ها توضیح داده است تا راهنمای جامعی برای مشتریان باشد.

قیمت ترجمه دانشجویی بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می‌شود؟

هزینه نهایی که به شما اعلام می‌شود بر اساس تعداد کلمات، موضوع و زبان مورد نظر محاسبه می‌شود.

سفارش ترجمه دانشجویی به چه زبان‌هایی امکان‌پذیر است؟

ترجمه تخصصی و عمومی دانشجویی به زبان ایتالیایی، انگلیسی، آلمانی، ترکی و فرانسوی در انتشارات مهرنو پذیرفته می‌شود.

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

در مقالات قبلی در این مورد به‌تفصیل توضیح داده‌ایم. توصیه می‌کنیم بر روی کلمه اینجا کلیک کنید تا بتوانید نحوه ثبت سفارش را ببینید.

جهت درخواست ترجمه می توانید از طرف فرم زیر اقدام نمایید

"(الزامی)" indicates required fields

Max. file size: 256 MB.